Vítám všechny omalovánkové nadšence!

Vytvořila jsem pro vás e-shop, kde si můžete pohodlně stáhnout obrázky k vybarvení z mé dílny. Cena za jeden obrázek je 5,- Kč. Tím získáváte možnost obrázek opakovaně tisknout pro svou potřebu.

Možná vás napadá – spousta obrázků se přece dá stáhnout třeba z Pinterestu zcela zdarma, tak proč za ně něco platit? Ale asi jste si všimli, že společným rysem takto stažených obrázků je velmi špatná kvalita při jejich vytištění. Je to proto, že obrázky zobrazené na internetu jsou optimalizované pro rozlišení monitoru (72dpi), zatímco pro kvalitní tisk potřebujete rozlišení mnohem vyšší (300dpi). Pokud vám tedy záleží na kvalitě obrázků, které vybarvujete (a vy přece věnujete vybarvování velkou péči), je nutné získat obrázky ve vysokém rozlišení. A takové nabízím já ve svém e-shopu. Pro začátek využijte třeba obrázky v záložce FREE, které si můžete stáhnout úplně zdarma.

Všechny obrázky jsou připravené pro tisk na papír velikosti A4. Pohlednice doporučuji tisknout na karton vyšší gramáže (ideálně 300 – 400), nebo vytisknout přední a zadní stranu pohlednice na samostatné čtvrtky, a pak je k sobě slepit.

Přeju spoustu zábavy při vybarvování!
A warm welcome to all of you, colouring enthusiasts!

I have built an e-shop for you, where you can download my original pictures and colour them in the comfort of your own home. If you pay 0,19 € for one picture, you gain access to it and you are able to download it as many times as you want.

Maybe your thoughts go like this — there are a lot of pictures I can download from Pinterest, for example, for free, why should I pay for them then? Maybe you have noticed that the common thread among those pictures is their bad quality upon printing. This is caused by the difference in resolutions — pictures on the Internet are optimised for viewing on your display (72dpi), whereas good quality printing requires resolution significantly higher (300dpi). If you do care about the quality of the pictures you colour (and you do give a lot of care to your colouring), then you need to obtain pictures in very high resolution. And you will find exactly this kind of pictures in my e-shop. For starters, you can use pictures from the section FREE, which you can download at no cost.

All of the pictures are print-ready at the A4 size. I recommend to print postcards on a paper with higher weight (preferably 300 - 400), or print the front and back side on separate sheets of paper and then glue them together.

I wish you a lot of fun with colouring!
colouringpages.eu
antistresové omalovánky pro děti i dospělé
© 2016 Keiti